Masaże

Masaże

1. MASAŻ KLASYCZNY
Stosowany jako zabieg rozluźniający i regenerujący, poprawiający miejscowe krążenie krwi i limfy. Działa przeciwbólowo i tonizująco.

2. MASAŻ WIBRACYJNY
Masaż polegający na miejscowym działaniu drgającej gumowej membrany dla której źródłem energii jest przepływająca wewnątrz urządzenia woda. Zabieg wskazany w chorobie zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa, nerwobólach i dyskopatii. Polecany w rehabilitacji narządu ruchu, również po urazach sportowych. Poprawia ukrwienie i elastyczność skóry, regeneruje mięśnie.

3. MASAŻ MECHANICZNY HYDRO-JET
Masaż całego ciała na łóżku wodnym. Działa regenerująco, rozluźniająco, odprężająco. Powoduje korzystne zmiany w metabolizmie komórek mięśniowych, daje odczucie komfortu psychicznego.Stosowany jest w chorobie zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa oraz podczas rehabilitacji układu mięśniowego. Masaż leczniczy zalecany jest przy zespołach bólowych kręgosłupa, w następstwie przeciążenia aparatu kostno–stawowego, dyskopatii, ZZSK.

4. MASAŻ Z PODCZERWIENIĄ
Masaż całego ciała na macie o regulowanym natężeniu wibracji, emitującej fale podczerwone. W czasie zabiegu do organizmu przenika ciepło, łagodna wibracja rozluźnia napięcie mięśni, łagodzi bóle pleców i stóp. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową, pobudza perystaltykę jelit, poprawia ukrwienie skóry, wycisza, uspokaja i zmniejsza zmęczenie.

5. MASAŻ PODWODNY
Masaż w wannie strumieniem wody pod zmiennym ciśnieniem. Wpływa na złagodzenie napięć mięśniowych (szczególnie układu poprzeczno–kolcowego w dyskopatiach), stosowany przy zespołach bólowych kręgosłupa.

6. MASAŻ LIMFATYCZNY BOA
Masaż uciskowy wpływa dodatnio na organizm i ma szerokie zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji. Poprawia wydolność żylną i limfatyczną. Wskazania: obrzęki kończyn górnych po mastektomii i obrzęki kończyn dolnych. Stosowany w profilaktyce choroby zakrzepowej.